Usługi remontowe to nasza specjalność

Każdy powinien robić to, co najlepiej potrafi. Kowal niech podkuwa konie. Piekarz piecze chleb. Firma remontowa niech remontuje domy. Mieszkaniec niech mieszka, najlepiej jak tylko potrafi. Jednak żeby mógł mieszkać wygodnie, powinien zlecić wszystkie prace remontowe i wykończeniowe specjalistom z branży remontowo-budowlanej.

Drobne prace można wykonać we własnym zakresie, ale poważne remonty lepiej mieć z głowy wynajmując ludzi, którzy na budowlance zęby zjedli. Remont mieszkania rozpoczynamy od zaplanowania zakresu prac i skonfrontowania ich z budżetem, jakim dysponujemy.

Czym byłby remont domu bez nowoczesnych materiałów. Nasi fachowcy, na pewno polecą wszelkie nowinki, aby Klient nie musiał wertować katalogów i pytać znajomych. Nasza firma wykonując remonty mieszkań musi być i jest na bieżąco z materiałoznawstwem. Taką mamy pracę. Zresztą wchodzące nowinki są zwykle modyfikacją już stosowanych produktów, więc częściowo podlegały praktyce i nie zaskoczą nas, gdyż działamy w branży remontowo-budowlanej od kilkunastu lat. Tak więc remonty domów pozostawmy solidnej ekipie JTC z Lublina.

Usługi remontowe przez nas realizowane:

* montaż poddaszy
* montaż płyt gipsowo-kartonowych
* montaż zabudów z płyt gipsowo-kartonowych
* wykonanie gładzi gipsowych
* układanie glazury
* układanie terakoty
* montaż paneli podłogowych i ściennych