Dlaczego my?

Budując dom, często najwięcej czasu i pracy zajmuje samo wykończenie wnętrza. Dlatego wybierając ekipę remontową, należy się zastanowić, czy to ma być wykończenie tanie czy solidne.

Na rynku istnieje wiele firm, świadczących usługi wykończenia wnętrz.Najlepiej jest wybrać taką, która ma wieloletnie doświadczenie, może zagwarantować terminowość i w pełni profesjonalne wykonanie powierzonego zadania. Usługi wykończeniowe, bowiem to wiele szczegółów, które będą potem widoczne w końcowym wyglądzie mieszkania. Firma musi, zatem przygotować gładkie ściany z porządnym ich dopracowaniem czy solidne i trwałe ułożenie płytek w łazience.

Prace wykończeniowe, to jak sama nazwa mówi, końcowe dopełnienie prac remontowych czy budowlanych tak, by wnętrze domu lub mieszkania wyglądało naprawdę doskonale. Na bardzo dużo szczegółów należy zwracać uwagę i czasem firma potrzebuje fachowego oka właściciela mieszkania, by wiedzieć, że będzie on zadowolony z wykonywanej przez nich pracy. Końcowy efekt pracy wykończeniowej musi pokazać, że wnętrze jest gotowe do zamieszkania.

Usługi wykończeniowe przez nas realizowane:

* malowanie
* tapetowanie
* sztukateria
* malowanie artystyczne
* malowanie natryskowe
* malowanie elewacji
* sprzątanie po pracach budowlanych
* pranie dywanów i wykładzin